Praktyk NLP – kurs zaawansowany

Ukończyłeś Praktyka i chcesz dalej zgłębiać metody NLP?

Już 9 września rozpoczynamy kolejną edycję zaawansowanego kursu Praktyk NLP.

Praktyk NLP Zaawansowany, to szkolenie rozwijające kompetencje i modele zdobyte na Praktyku NLP. Czego dowiesz się w trakcie 75 godzin kursu?

 • poznasz nieświadome strategie przetwarzania informacji, które odgrywają kluczowe znaczenie w komunikowaniu się i motywowaniu, szczególnie przydatne rekruterom poszukującym osób najlepiej odpowiadających wymogom stanowiska, menedżerom pragnącym lepiej  zarządzać swoim zespołem, handlowcom i osobom odpowiedzialnym za kontakt z klientem, poszukującym klucza do skutecznej komunikacji, terapeutom, coachom wspierających rozwój swoich klientów oraz wszystkim osobom, które pragną lepiej zrozumieć siebie i innych ludzi,
 • rozwiniesz umiejętności pracy z emocjami poprzez nowe, bardziej rozbudowane narzędzia wykorzystujące submodalności i kotwiczenie, które pozwolą Ci jeszcze efektywniej radzić sobie w trudnych sytuacjach, będących źródłem napięcia, stresu i lęku a także przezwyciężać fobie,
 • nauczysz się lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami z przeszłości zamieniając emocje w okazję do nauki poprzez czerpanie informacji zwrotnej z porażek w życiu osobistym i zawodowym.

Podczas zajęć poznasz narzędzia umożliwiające diagnozę problemu, zestaw technik usprawniających uczenie się i działanie oraz wdrażanie nowo poznanych umiejętności.

Kurs jest adresowany do wszystkich, którzy chcą kontynuować zgłębianie praktycznej wiedzy na temat skutecznego rozwiązywania problemów i realizacji celów, oraz posiąść dodatkowe, zaawansowane umiejętności w tym zakresie. Jest on naturalną kontynuacją szkolenia Praktyk NLP (poziom podstawowy) i wraz z nim przygotowuje do dalszego „stopnia wtajemniczenia”, jakim jest kurs Mistrz Praktyk NLP (NLP Master Practitioner).

Uwaga: przy dokonaniu zapisu do 7 lipca otrzymasz 500 PLN rabatu!*

*promocja jest dostępna dla absolwentów kursu Praktyk NLP w Polskim Instytucie NLP oraz uczestników, którzy dokonają zapisu na edycję letnią kursu Praktyk NLP. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez Polski Instytut NLP.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Praktyk NLP już we wrześniu – zapisz się na kurs lub dołącz do szkoły psychoterapii NLPt

Zapraszamy na jesienną edycję kursu Praktyk NLP, która rozpocznie się już 9.09. Jeśli czytasz ten wpis, to prawdopodobnie wiesz już coś o NLP i przewidujesz jakie możesz odnieść korzyści decydując się na udział w kursie. Ponieważ jednak jest wiele szkół NLP, które często skrajnie różnie podchodzą do tego czego konkretnie i w jaki sposób uczyć, przybliżymy Ci trochę czego możesz spodziewać się po Praktyku NLP w Polskim Instytucie NLP.

Co jest dla nas ważne?
 • Praktyka – większość zajęć to ćwiczenia. Oczywiście poznasz też niezbędną teorię, ale nadal ok 3/4 czasu każdego zjazdu to ćwiczenia, które będziesz wykonywać.
 • Etyka – NLP ma różną sławę. Często dlatego, że osoby je stosujące nie dbają o aspekt etyczny. My dbamy, traktujemy NLP jako narzędzie własnego rozwoju, nastawione na budowanie porozumienia i poprawianie swojej skuteczności, ale w taki sposób, żeby były neutralne, albo korzystne dla Twojego otoczenia.
 • Profesjonalizm – choć NLP nie jest metodą naukową, staramy się pokazywać jej aspekty odnoszące się do obecnej wiedzy z zakresu psychologii, socjologii, czy nawet biologii. Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim stażem stosujący NLP w różnych kontekstach, zarówno pomocowych (psychoterapia, coaching) jak i biznesu (menedżerowie, konsultanci, przedsiębiorcy).
 • Wysokie standardy nauczania – jako jedyny ośrodek w Polsce mamy akredytację EANLPt, organizacji dbającej o standardy uczenia NLP w Europie.
Czego nauczysz się na kursie?
 • Zaczniesz się skutecznie komunikować i budować trwałe relacje – historia NLP zaczyna się od badań nad komunikowaniem się. Dysponujemy wieloma narzędziami poprawiającymi komunikację na poziomie werbalnym i niewerbalnym, uczymy też jak efektywnie argumentować i lepiej rozumieć rozmówcę, a także jak radzić sobie z tzw. trudnymi rozmówcami i konfliktami.
 • Będziesz skuteczne planować cele i wdrażać je w życie – uczymy narzędzi pozwalających skutecznie pracować z celami, budować plan i motywację do ich realizacji, a także radzić sobie z trudnościami i przeszkodami.
 • Łatwo i szybko zarządzać emocjami – NLP to również doskonałe narzędzia do pracy z emocjami swoimi i innych osób. Nauczymy Cię jak radzić sobie z nieprzyjemnymi i nieadekwatnymi uczuciami, ale również jak budować i wzmacniać te przyjemne. To praktyczne narzędzia do poradzenia sobie ze złością, lękami, żalem, czy stresem.
 • Poznasz meandry nieświadomości – nauczysz się pracować ze swoimi procesami wewnętrznymi, często nieświadomymi. Poprzez naturalne stany transu i relaksacji nauczymy Cię jak sięgać do wewnętrznych zasobów – np. ukrytego spokoju czy pewności siebie.
 • Nauczysz się skuteczniej działać – poznasz metody odkodowywania swoich codziennych strategii oraz ich modyfikacji. Dzięki temu stanie się możliwe skuteczne optymalizowanie swoich zachowań oraz dostrzeganie co jest kluczem do ich skuteczności.
Dla kogo?

Nie ma ograniczeń zawodowych do uczestnictwa w Praktyku NLP. Jeśli jesteś ciekawy siebie, chcesz poprawić swoją skuteczność, sposób funkcjonowania, masz ochotę zainwestować w siebie, to zapraszamy. Przedstawiane modele są również wartościowym uzupełnieniem narzędziownika psychoterapeutów, coachów, trenerów, czy menedżerów

Sprawdź szczegóły: tutaj.

Praktyk NLP to również kurs wchodzący w skład Studium NLPt – jeśli chcesz rozpocząć edukację w zawodzie psychoterapeuty, to najlepsza okazja, żeby dołączyć do naszego studium. Więcej informacji o Studium NLPt znajdziesz na stronie: http://nlpt.edu.pl

 

Mistrz NLP – edycja 19 – startujemy 20.01.2018r.

Zapraszamy na kurs Mistrz Praktyk NLP. Podczas 190 godzin szkolenia będziemy zarówno rozwijać koncepcje i modele znane z Praktyka NLP, jak i poznawać zupełnie nowe. Przede wszystkim uczymy pracować z coraz głębszymi poziomami funkcjonowania: przekonaniami, wartościami i tożsamością. Poznasz:

 • model linii czasu (time-line) – rozbudowane narzędzie do pracy zarówno z zachowaniami, jak i przekonaniami, nawet bardzo głębokimi i nieświadomymi,
 • modelowanie – podstawę NLP, dzięki której będziesz mógł tworzyć własne modele i techniki,
 • techniki pracy z przekonaniami i wartościami – czyli czynnikami mającymi ogromny wpływ na motywacje i podejmowane działania,
 • metody pracy z tożsamością – integrowanie, odkrywanie nowych jej aspektów, zmianę spojrzenia na role, w które codziennie wchodzisz i które mniej bądź bardziej akceptujesz.

Mistrz NLP to przede wszystkim wędrówka w głąb siebie, okazja do lepszego zrozumienia swojego umysłu. To również doskonały zbiór narzędzi dla osób, które zajmują się profesjonalną pomocą – psychologów, psychoterapeutów, coachów.

Sprawdź szczegóły: tutaj.

Skończyłeś Praktyka NLP? Kurs zaawansowany czeka

Praktyk NLP Zaawansowany, to szkolenie rozwijające kompetencje i modele zdobyte na Praktyku NLP. Czego dowiesz się w trakcie 75 godzin kursu? 

 • poznasz meta-programy – nieświadome strategie, które odgrywają kluczowe znaczenie w komunikowaniu i motywowaniu się,
 • rozwiniesz umiejętności pracy z emocjami poprzez nowe, bardziej rozbudowane narzędzia wykorzystujące submodalności i kotwiczenie,
 • nauczysz się lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami z przeszłości zamieniając emocje w okazję do nauki.
Zapraszamy wszystkich Praktyków NLP, najbliższy kurs startuje już 04.02.17

Boże Narodzenie 2020

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2021 składamy życzenia wszelkiej pomyślności, we wszystkich dziedzinach życia i działania. A jako prezent “na gwiazdkę” przygotowaliśmy nowy wpis na naszym blogu, który zamyka cykl “Jak przetrwać w czasach epidemii i innych kryzysów”. Jest on poświęcony rytuałowi świętowania w wydaniu terapeutycznym i wspierającym dobrostan. Tekst wyjaśnia na czym polega uzdrawiająca siła świętowania oraz jak stosować tę metodę w praktyce, aby uzdrawiający rytuał świętowania spełnił swoje zadanie. Wpis znajduje się pod adresem: https://econlp.eu/blog/jak-radzic-sobie-w-czasach-epidemii-i-innych-kryzysow-zakonczenie/

Życzymy przyjemnej lektury,

Zespół Polskiego Instytutu NLP

NLP w czasach epidemii cz. 3 – nowy wpis na blogu

Ta część zajmuje się dalszymi praktycznymi sposobami osiągania wzniosłych uczuć i stanów sprzyjających zdrowiu. Udziela także wskazówek, co robić, by owe doznania były nie tylko przelotnymi zdarzeniami, ale aby stały się integralnym elementem naszego stanu podstawowego, jak określa go Robert Dilts. Do tego potrzebna jest odpowiednia przebudowa sieci neuronalnych, co prowadzi do trwałej przemiany, jak z kolei proces ten określają Daniel Goleman i David Richardson. Proponowane ćwiczenia mają więc służyć trenowaniu “neuronalnych mięśni”, by tym razem użyć metafory stosowanej przez Ricka Hansona. Temu właśnie służą metody werbalne i niewerbalne opisywane w tekście, w tym m.in. “taniec i śpiew zdrowia”, “autogimnastyka” (samouzdrawiający ruch) i inne. Wszystkie one to narzędzia neuroplastyczności świadomie kierowanej, czyli celowemu tworzeniu nowych “obwodów w mózgu” (to znowu Rick Hanson) sprzyjających zdrowiu. Cały tekst dostępny jest tutaj: https://econlp.eu/blog/jak-radzic-sobie-w-czasach-epidemii-i-innych-kryzysow-cz-3/

NLP w czasach epidemii cz. 2 – nowy wpis na blogu

Wpis wyjaśnia różnice między sposobami przeżywania stresu przez naszych przodków i przez współczesnego człowieka oraz dotyczące konsekwencji stresu dla organizmu kiedyś i dzisiaj. Omawia także praktyczne metody pracy z umysłem, które może stosować każdy w celu kultywowania swojego zdrowia. Metody te składają się na prosty i zarazem spójny program zmiany starych mentalnych nawyków skupiania się na chorobie i generowania lęku, na nowe, wspierające zdrowie. Wpis dostarcza także praktycznej wiedzy na temat efektywnych kanałów komunikowania się z nieświadomością, która w świetle obecnej wiedzy kontroluje aż 95% naszej codziennej aktywności, w tym procesy zdrowienia, samoodbudowy, samoregulacji itp. Odpowiada także na pytanie, co robić, gdy mimo chęci pojawiają się podczas ćwiczeń (i nie tylko) tzw. “dystraktory”, czyli przeszkadzające myśli i emocje, wyzwania itp. A co wspólnego ma z tym wszystkim fizyka kwantowa? Odpowiedź znajduje się we wpisie: https://econlp.eu/blog/jak-radzic-sobie-w-czasach-epidemii-i-innych-kryzysow-cz-2/

NLP w czasach epidemii – nowy wpis na blogu

 

Prezentujemy I część artykułu poświęconego radzeniu sobie w czasach epidemii i innych wyzwań. Zapoznaje on z podstawowymi zasadami naturalnego wzmacniania organizmu, ale także podnoszenia jakości swojego życia, pomnażania wewnętrznych zasobów i rozwijania swojego potencjału. W sytuacji powszechnego lęku szczególnie potrzebne są sposoby neutralizowania stresu, poczucia bezradności i zagubienia w nowych realiach zdrowotnych, ale także gospodarczych, prawnych i społecznych. Możemy zrobić w tym względzie dla siebie i bliskich o wiele więcej, niż powszechnie się wydaje. Prezentowany tekst pomaga w tym, by wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać wielorakie możliwości, które są tuż obok. Zaczynamy od prostych, zdawałoby się trywialnych, lecz potwierdzonych naukowo zasad i sposobów dotyczących dbałości o zdrowie fizyczne i psychiczne. Osoby pragnące pogłębić wiedzę na poruszane we wpisie tematy znajdą liczne odnośniki do polecanych źródeł. Opierając się na tym fundamencie, kolejna część artykułu będzie zapoznawać ze specyficznymi metodami NLP i pokrewnymi, wspierającymi tworzenie zdrowia, procesy zdrowienia i rekonwalescencję. Zapraszamy do lektury: https://econlp.eu/blog/jak-radzic-sobie-w-czasach-epidemii-i-innych-kryzysow-cz-1/

Nowa promocja naszych książek na trudne czasy

Tak dużych upustów na nasze książki jeszcze nie było! Sytuacja, która wymusza na nas obecnie ograniczenie aktywności w świecie zewnętrznym, zatrzymuje nas w domu i znacząco zmniejsza kontakty bezpośrednie z ludźmi, sprzyja równocześnie m.in. nadrabianiu zaległości w lekturach. Warto wykorzystać ten czas na czytanie inspirujących i wzbogacających wiedzę książek, do których należą publikacje naszego Wydawnictwa. Jest to również czas, w którym wzajemne wsparcie i pomoc mają szczególne znaczenie.   Przygotowaliśmy więc specjalne, dodatkowe promocje w naszej Księgarni, które będą obowiązywały do czasu odwołania stanu epidemii lub do wyczerpania zapasów w magazynie, jeśli nastąpi ono wcześniej. Nowe ceny specjalne obejmują zarówno pojedyncze tytuły, jak i całe zestawy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie Księgarni: https://econlp.eu/ksiegarnia/

Nie tylko materia

Codzienność pozostawia niewiele miejsca na filozofię, a tym bardziej na duchowość. “Twarde realia” życia stawiają przed nami zadania całkowicie odległe od tak ulotnych tematów, jak wymienione przed chwilą. A jednak zainteresowania i potrzeby duchowe człowieka są pewnie tak stare, jak jego gatunek. I chociaż mogą być tłumione na wszelkie możliwe sposoby, traktowane jako wstydliwe i niepokojące zarazem, nie powoduje to, że znikają. Co najwyżej zostają przeniesione na poziom nieświadomy, lecz nadal domagają się swoich praw. Także u ludzi młodych. Jak więc mamy traktować je w XXI wieku? Na ten temat rozmawia Benedykt Peczko z Agnieszką Michalską tutaj:  https://www.youtube.com/watch?v=6cmxGHCCW-4

Zagrożenie epidemiologiczne a psychoterapia i coaching w PINLP

Informujemy, że zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Konsultanta Krajowego ds. Psychiatrii i innych instytucji państwowych, przyjętych także przez Polskie Stowarzyszenie Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii, psychoterapia w Polskim Instytucie NLP jest obecnie prowadzona zdalnie (telefonicznie, poprzez Skype lub inne komunikatory) z zachowaniem ochrony danych osobowych według wytycznych RODO. To samo dotyczy coachingu oraz superwizji. Osoby zainteresowane szczegółami prosimy o kontakt z naszym biurem: tel. 48  500 283 384, e-mail – biuro@econlp.eu. Gdy tylko sytuacja pozwoli na pracę tego rodzaju w kontakcie bezpośrednim, powiadomimy o tym w osobnym ogłoszeniu.

Rozmowa z Benedyktem Peczko o problemach dzieci i młodzieży

Ministerstwo Zdrowia wprowadza specjalizację medyczną w zakresie psychoterapii dzieci i młodzieży. Odrębne szkolenie przygotowujące do tej roli ma trwać cztery lata. Czy takie działania rozwiążą problem? A co z profilaktyką? Jakie są przyczyny trudności, z jakimi borykają się współczesne dzieci i młodzież? Jak im przeciwdziałać? Nie ma prostych odpowiedzi, ale pilnie trzeba ich poszukiwać. Temu właśnie celowi służy rozmowa przeprowadzona z Benedyktem Peczko przez Agnieszkę Michalską. Cały jej zapis znajduje się tutaj: https://youtu.be/OXN8ov6dIpM

Nowy wpis na blogu

Na naszym blogu pojawił się nowy wpis pt. “Czym różnią się od siebie szkolenia NLP”. Na jego treść składają się najczęściej zadawane pytania przez użytkowników oraz odpowiedzi na nie. Jest w nim również mowa o tym, czym różni się praca na poziomach zachowań i umiejętności od zmian dokonywanych na wyższych poziomach, takich jak przekonania, wartości, tożsamość itd. Oraz dlaczego modyfikowanie zachowań i rozwijanie nowych umiejętności często jest niewystarczające do osiągnięcia satysfakcjonującej zmiany. Zapraszamy do lektury: https://econlp.eu/blog/czym-roznia-sie-od-siebie-szkolenia-nlp/

Nowe terminy superwizji psychoterapeutycznej

 

Informujemy o nowych terminach superwizji grupowej dla psychoterapeutów: 28-29.03.2020 oraz 6-7.06.2020. Zajęcia te odbywają się w ramach Studium Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii, ale zapraszamy na nie wszystkich psychoterapeutów, w tym osoby, które gromadzą godziny superwizji do uzyskania lub przedłużenia certyfikatu. Prowadzący – Benedykt Peczko, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor. Cena dwudniowych zajęć – 520 zł. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem.

Zapraszamy do udziału w warsztacie „Interwencje kryzysowe”

W dniach 26 – 27.10.2019 odbędzie się organizowany przez nas warsztat pt. „Interwencje kryzysowe”. Wszyscy doświadczamy kryzysów – w mniej lub bardziej ostrej formie – w życiu osobistym, w związkach, w rodzinach, w pracy i w wielu innych kontekstach. Dlatego wiedza na temat naprawczych interwencji w takich przypadkach jest nieodzowna każdemu, a w szczególności wszystkim, którzy zajmują się profesjonalną pomocą, lub którzy w ramach swoich aktywności wchodzą w intensywne relacje z ludźmi. Zajęcia są adresowane do psychologów, psychoterapeutów, coachów, mediatorów i przedstawicieli pokrewnych profesji. Czym są kryzysy, jakie są ich rodzaje, jak im przeciwdziałać, co robić, gdy się pojawią, jak znajdować ich konstruktywne rozwiązania – tym zagadnieniom jest poświęcony warsztat.  Poprowadzi go Małgorzata Wszoła-Dobosz, Certyfikowana Psychoterapeutka NLPt, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie interwencji kryzysowych, m.in. w środowiskach imigrantów z Afryki, Azji i Europy Środkowo-Wschodniej na terenie Wielkiej Brytanii. Oprócz prywatnej praktyki, pracę tego rodzaju wykonywała m.in. z ramienia Rady Miasta Gloucester oraz organizacji pozarządowych.

Cena warsztatu wynosi 700 zł

Cena specjalna dla stałych klientów PINLP nie będących uczestnikami Studium NLPt – 590 zł

Zapraszamy do udziału w psychoterapeutycznej superwizji grupowej

Psychoterapeutyczna superwizja grupowa odbywa się w ramach czwartego roku obecnej edycji Studium Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii, ale jest również dostępna dla absolwentów dawniejszych edycji, którzy potrzebują uzupełnić godziny superwizji wymagane do ubiegania się o Europejski Certyfikat Psychoterapii lub gromadzące godziny rozwoju zawodowego potrzebne do przedłużenia certyfikatu wydanego przez PSNLPt. Mogą z niej skorzystać również inne osoby pozostające w szkoleniu lub prowadzące samodzielną praktykę psychoterapeutyczną.

Terminy zajęć superwizji w roku akademickim 2019/2020:

 1. 5-6.10.2019 (20 godzin)
 2. 7-8.03.2020 (20 godzin)
 3. 23-24.05.2020 (20 godzin)

Koszt jednego dnia superwizji: 300 zł

Oferta specjalna dla stałych klientów PINLP nie uczestniczących w Studium NLPt – 250 zł za jeden dzień

Oferta specjalna dla certyfikowanych absolwentów SNLPt, którzy gromadzą godziny dotyczące doskonalenia zawodowego wymagane do przedłużenia certyfikatów: 200 zł za jeden dzień

Oferta specjalna dla absolwentów SNLPt, którzy uzupełniają godziny superwizji wymagane do ECP (po zaostrzeniu kryteriów w EAP): 150 zł za jeden dzień

Nowy wpis na blobu PINLP

Informujemy o nowym wpisie na blogu: „Czy jesteśmy naszymi mózgami?” Tekst prezentuje autorskie podejście Jeffreya Schwartza i Rebecci Gladding do praktycznego spożytkowania zjawiska neuroplastyczności w celu wprowadzania pozytywnych zmian w swoim życiu i dla własnego rozwoju. Osoby zapoznane z NLP odnajdą tam znajome techniki, których zastosowanie jest jednak pokazane w nowy, inspirujący sposób. Zapraszamy do lektury.

Praktyk NLP – 60 edycja

Zapraszamy na jubileuszową edycję kursu Praktyk NLP, która rozpocznie się 19 października 2019 r. Szkolenie zapoznaje z wiedzą i metodami od ponad 40 lat z powodzeniem stosowanymi na całym świecie dla rozwoju osobistego, doskonalenia zawodowego, realizacji celów, osiągania sukcesów i podnoszenia jakości życia. Skuteczniejsze porozumiewanie się, rozwiązywanie konfliktów z innymi i swoich własnych, rozwój kreatywności, pomnażanie i lepsze spożytkowanie swojego potencjału, pozytywny wpływ na swoje stany emocjonalne, skuteczne strategie myślenia i działania – oto niektóre z punktów programu. Z okazji jubileuszu uczestnicy otrzymują w prezencie pakiet dwóch książek z dziedziny NLP. Więcej informacji o kursie znajduje się tutaj.

NLP w pigułce

Już 28 czerwca 2019 r. odbędzie się kolejny warsztat „NLP w pigułce”. Skondensowane zajęcia na temat podstaw NLP. Jeśli chcesz się w praktyce dowiedzieć, czym ono jest i jak działa, oraz w czym może być pomocne dla Ciebie – to dobra okazja, by sprawdzić to bezpośrednio, a nie tylko z książek czy obiegowych opinii. Następnie wakacje będą dobrą okazją do przetestowania poznanych modeli i technik w działaniu. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Polecamy warsztat Roberta Diltsa, który odbędzie się w Wiedniu – 31.05 – 2.06.2019 – pt. “Strategies of Genius in Business: Orchestrating Innovation!”

Będą na nim prezentowane najnowsze odkrycia Roberta dotyczące sposobów osiągania sukcesów przez czołowych współczesnych przedsiębiorców, jak Steve Jobs, Richard Branson czy Elon Musk. Osoby, które chciałyby zostać polecone przez Polski Instytut NLP i otrzymać zniżkę za udział w warsztacie, prosimy o kontakt z naszym biurem w celu uzyskania kodu rabatowego. Warto skorzystać z atrakcyjnych przedpłat. Szczegółowe informacje o warsztacie znajdują się tutaj: www.robertdilts.at

Polecamy udział w X Jubileuszowej Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu, która odbędzie się w dniach 27-28.05.2019r.!


Organizatorem wydarzenia jest Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Z przyjemnością informujemy, że w tym roku w Komitecie Naukowym Konferencji zasiada laureatka nagrody „Skrzydła za dbałość o standardy
coachingu”, przyznanej przez środowisko coachów – Stowarzyszenie Coachów Polskich, Izbę Coachingu, ICF, EMCC– dr hab. Mirosława Huflejt-Łukasik!

Link do wydarzenia znajdziesz tutaj.