Szukasz sposobów na pozytywne zmiany? Chciałbyś poprawić relacje z innymi ludźmi? Osiągnąć cele zawodowe i osobiste? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiadasz twierdząco i masz w sobie chęć do zmieniania swojego życia na lepsze, to coaching jest metodą, z której warto skorzystać.

Coaching ma na celu:

  • Wesprzeć Cię w realizacji Twoich celów.
  • Dostarczyć Ci narzędzi, umiejętności oraz zachowań potrzebnych do jego realizacji.
  • Pomóc Ci przekroczyć ograniczające przekonania i inne przeszkody na drodze do realizacji Twoich dążeń.
  • Poprowadzić Cię do odkrycia wzmacniających wartości.
  • Wskazać możliwe ścieżki w poszukiwaniach odpowiedzi, kierunków zmian i działań.

 

EXECUTIVE
COACHING

Coaching zarządczy, czyli executive coaching, jest usługą coachingu, skierowaną dla właścicieli firm, prezesów, dyrektorów oraz członków zarządu. Ma na celu przyspieszenie rozwoju osobistego i zawodowego oraz wzmocnienie kompetencji przywódczych. Autorska metoda The Leaders’s Growth Pad™ oraz sprawdzone na tysiącach firm w Polsce, w USA i na świecie assessmenty oraz narzędzia analizy, pozwalają liderowi organizacji na przyspieszenie rozwoju siebie samego oraz całej organizacji. Proces executive coachingu pomaga zwiększyć wpływ lidera na zespół, całą organizację, otoczenie i świat.

„Executive Coaching, to proces dla każdego światłego lidera, który wie, że proces zmiany w organizacji najskuteczniej jest rozpocząć od najważniejszych liderów, czyli najczęściej od CEO i właścicieli”

Marek Wzorek

Umów się na darmową presesję

 

COACHING
BIZNESOWY

Coaching biznesowy koncentruje się na rozwoju Twoim i Twojej organizacji. Na tę usługę decydują się najczęściej trzy typy przedsiębiorców: Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem, Ci, którzy chcą wprowadzić swój biznes na kolejny poziom rozwoju lub przyspieszyć zmianę, przedsiębiorcy których pomysł na biznes się skończył i współpraca z doświadczonym coachem biznesowym, przedsiębiorcą pomoże im pójść dalej, szybciej i skuteczniej. Korzystają z niego najczęściej właściciele, menedżerowie i liderzy małych i średnich firm. Proces rozwojowy rozpoczyna się od analizy potrzeb klienta oraz organizacji, planu zmiany oraz wspólnej realizacji zmiany.

„Coaching to nowoczesna wiedza stosowana, niezbędna w działaniu jednostek, zespołów i organizacji.”

Benedykt Peczko

COACHING
ZESPOŁOWY

Ten rodzaj coachingu polega na wspieraniu przez zewnętrznego trenera z PerfectCircle®️ wszystkich pracowników firmy. W coachingu zespołowym Klientem jest cały zespół, wraz z jego liderem, a sesje mogą być prowadzone grupowo lub indywidualnie z poszczególnymi osobami. Coaching zespołowy to również idealne rozwiązanie dla odkrywania wewnętrznych motywacji w zespole, rozwiązywania konfliktów pomiędzy współpracownikami, jak i udziałowcami, lub dla sprawnego przeprowadzania sukcesji w firmie. Wspólnie z coachem zespół trwale zwiększa zaangażowanie w realizację wspólnych celów, poprawia relacje, komunikację oraz efektywność.

„Coaching zespołowy to idealne rozwiązanie dla zespołów, które chcą być bardziej spójne oraz osiągać szybciej spektakularne efekty”

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

 

Więcej informacji o ofercie dotyczącej coachingu tutaj: https://perfectcircle.pl/oferta/coaching/