Korzyści z uczestnictwa w tym szkoleniu jest wiele:

  • Zwiększenie efektywności swojej komunikacji, także w sytuacjach trudnych.
  • Pełniejsze rozumienie źródeł nieporozumień i uzyskanie sprawdzonych sposobów ich zapobiegania.
  • Odkrycie i rozwinięcie swoich zapomnianych mocnych stron.
  • Zwiększenie kontroli nad swoimi emocjami i reakcjami.
  • Rozwijanie skutecznych strategii myślenia i działania.
  • Budzenie pozytywnego potencjału swojej nieświadomości.
  • I wiele więcej.

W latach 70. ubiegłego wieku twórcom NLP udało się odkryć kluczowe elementy sukcesu w zakresie wywierania pozytywnego wpływu na siebie i w kontaktach z innymi. Początkowo ta praktyczna wiedza była dostępna tylko dla specjalistów w dziedzinie ochrony zdrowia psychicznego. Szybko jednak została doceniona w takich obszarach, jak edukacja, komunikacja publiczna, biznes (innowacyjność, zarządzanie, praca zespołowa, negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, marketing, reklama, sprzedaż itp.), sport, a nawet potrzeby armii. Niektóre modele i techniki NLP stały się integralnym elementem szeroko rozumianej praktycznej psychologii, coachingu, programów samorozwoju i innych dziedzin. Dzięki naszemu szkoleniu stają się one dostępne także dla Ciebie.

Najbliższa edycja kursu Praktyk NLP rozpoczyna się 29.09.2023 r. Część zajęć będzie się odbywała w formie hybrydowej – zarówno w sali, jak też online. W ten sposób uwzględniamy potrzeby zarówno tych uczestników, którzy chcą odbyć cały kurs w kontakcie bezpośrednim, oraz osób, dla których niezbędnym ułatwieniem organizacyjnym jest możliwość częściowego uczestnictwa w trybie zdalnym.

Praktyk NLP – spójnie ze swoją nazwą – ma charakter praktyczny i wymaga ćwiczenia prezentowanych metod w działaniu. Z tego powodu dla realizacji znacznej części jego programu potrzebny jest kontakt bezpośredni, pełen dostęp do sygnałów płynących z mowy ciała, wykorzystanie przestrzeni itd. Część materiału obejmuje komunikację werbalną, wzorce językowe, techniki wyobrażeniowe i im podobne. Ten zakres programu da się opanować podczas zajęć online, dlatego również w takiej formie może on być dostępny podczas szkolenia.

Pełen opis kursu, harmonogram zajęć i inne szczegóły znajdują się na stronie: https://econlp.eu/kursy-nlp/praktyk-nlp/

Zachęcamy do skorzystania z promocyjnej wczesnej przedpłaty, aktualnej do 15.07.2023.

 

Tagged on:                 

Dodaj komentarz