22.03.2024 odbędzie się już trzecie tego typu spotkanie. Wolny udział w sali lub online dla wszystkich zainteresowanych. Spotkanie będą prowadzili Sylwia Schimanski i Damian Partyka, certyfikowani coachowie wingwave® z Niemiec.
Zarejestrować się na to wydarzenie można tutaj: https://app.evenea.pl/event/spotkanieinfwingwave3/
Uczestnicy dowiedzą się czym wingwave różni się od innych metod i rodzajów coachingu, oraz będą mogli zobaczyć tę metodę w działaniu, w wykonaniu jej doświadczonych ekspertów. Jest to system, który w autorski sposób integruje NLP z EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocesing) – metodę leczenia m.in. traum – oraz kinezjologię stosowaną, dzięki której coach buduje bardziej bezpośrednią komunikację z nieświadomym umysłem. Wingwave opiera się m.in. na odkryciu roli szybkich ruchów gałek ocznych w procesie przetwarzania informacji, integrowania doświadczeń i nowych umiejętności. Okazuje się, że przy obecnym trybie życia i stopniu obciążenia wyzwaniami, wiele osób nie ma możliwości dokonać takiej integracji, a ich faza snu REM (szybkie ruchy oczu) albo jest za krótka, albo zakłócona na inne sposoby. Wingwave przychodzi im z pomocą i co więcej, uczy jak w połączeniu z NLP, kinezjologią i pracą hipnotyczną bardziej intencjonalnie wykorzystywać te niezbędne dla zdrowia procesy neurologiczne, które są powiązane z ruchami gałek ocznych.
Milton H. Erickson powiadał, że jeśli możesz przeprowadzić zmianę (u siebie lub u innych) szybciej i łatwiej, to zrób to szybciej i łatwiej. Wingwave jest praktycznym zastosowaniem tej zasady. Jednak prostota jego technicznego wykonania jest bardzo myląca, a właściwe posługiwanie się tego rodzaju coachingiem wymaga odpowiedniej wiedzy i treningu.
Choć w krajach niemieckojęzycznych i innych wingwave cieszy się dużym uznaniem, to w Polsce jest to system prawie nieznany. Aż do teraz. W dniach 18-21.04.2024 odbędzie się bowiem pierwsze całościowe szkolenie certyfikacyjne. Zapisać się na nie można tutaj: https://perfectcircle.pl/product/szkolenie-coachow-wingwave/
Nazwa „wing-wave” nawiązuje do ruchu skrzydeł motyla, który wygląda łagodnie i niepozornie, ale może spowodować rozległe i głębokie skutki w miejscach, gdzie w ogóle byśmy się tego nie spodziewali. Podobnie jest z zastosowaniem metod wingwave, z których mogą korzystać nie tylko coachowie, ale również psychologowie, psychoterapeuci, konsultanci, trenerzy i nauczyciele, terapeuci uzależnień, pedagodzy, osoby zainteresowane samorozwojem i wiele innych. Zapraszamy.