Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy w trakcie trwania wakacji dwie wersje Praktyka NLP, przeznacz tyle czasu na szkolenie ile chcesz!
Jest możliwość wyboru kursu podstawowego Praktyk NLP i kontynuowania go potem w ramach kursu zaawansowanego.

Praktyk NLP – edycja letnia

Osoby pragnące rozwijać się i poszerzać swoje perspektywy w życiu zawodowym oraz osobistym, jak również wzbogacić swój warsztat menedżera, przedsiębiorcy, trenera, coach, psychoterapeuty zapraszamy na kurs Praktyk NLP.

Na kursie nauczysz się efektywnego modelu komunikowania się oraz technik umożliwiających rozwój umiejętności pomocnych w biznesie, profesjonalnej pomocy i samorozwoju.

Zaczynamy już 4 lipca 2016 roku.

Liczba godzin: 130
Cena: 5200 zł
Cena w przedpłacie: 4900 zł (do 6 czerwca 2016 roku)

Podczas tych 130 godzin poznasz podstawy NLP, dzięki którym będziesz w stanie efektywnie wywierać wpływ na swoje życie zawodowe oraz osobiste.

Jeśli stajesz przed coraz to nowymi wyzwaniami, którym niełatwo podołać wobec rosnących oczekiwań otoczenia, tempa życia i zmian itp., zauważasz, że Twoje kompetencje zawodowe potrzebują wsparcia umiejętności „miękkich”, a posiadana przez Ciebie wiedza specjalistyczna nie wystarcza do efektywnej współpracy z innymi, rozwiązywania problemów międzyludzkich, radzenia sobie ze stresem itp. – ten kurs jest dla Ciebie!

Jest możliwość kontynuowania kursu podstawowego Praktyk NLP w ramach kursu zaawansowanego, który rozpoczyna się 11 sierpnia 2016 roku.

Praktyk NLP – kurs zaawansowany – edycja letnia

Dzięki zaawansowanemu kursowi Praktyk NLP poznasz szeroki wachlarz klasycznych technik NLP służących do rozwiązywania różnych grup problemów. Odkrywasz, w jaki sposób poznane wcześniej założenia i modele NLP znajdują zastosowanie w praktyce. Nauczysz się efektywnego modelu komunikowania się oraz technik umożliwiających rozwój umiejętności pomocnych w biznesie, profesjonalnej pomocy i samorozwoju. Podczas kursu zaawansowanego poznajesz narzędzia umożliwiające diagnozę problemu, zestaw technik usprawniających uczenie się i działanie oraz wdrażanie nowo poznanych umiejętności.

By zgłosić się do udziału w kursie Praktyk NLP lub Praktyk NLP – kurs zaawansowany pobierz i wypełnij  Formularz zgłoszeniowy na Praktyka NLP lato 2016 i prześlij go na adres: biuro@econlp.com.
Wpłać należność za kurs w jednym z wariantów w odpowiednim terminie.