Cały czas trwa nabór do Studium Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii.
Wszystkich zainteresowanych neurolingwistyczną psychoterapią zapraszamy na otwarty wykład mgr Benedykta Peczko – dyrektora Polskiego Instytutu NLP i kierownika merytorycznego Studium Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii.
Benedykt Peczko przedstawi podstawy tego, dość jeszcze młodego, podejścia, jego założenia i inspiracje; omówi kierunki rozwoju.
Spotkanie w Polskim Instytucie NLP będzie też doskonałą okazją, żeby porozmawiać
z psychoterapeutą z wieloletnim stażem – o wyzwaniach, blaskach i cieniach tego zawodu.
Wstęp jest wolny. Jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc, chęć udziału prosimy zgłaszać mailowo: biuro@econlp.com.
Termin: 8 kwietnia, w godzinach: 9.30-13.00.
Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy o naborze do Studium Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii. To czteroletnie pomagisterskie Studium Neurolingwistycznej Psychoterapii.
NLPt jest kompleksowym, spójnym podejściem psychoterapeutycznym, u którego podstaw legły modele i metody NLP oraz inspiracje m.in. z takich nurtów jak: psychoterapia systemowa, poznawczo-behawioralna, humanistyczna, czy dorobek Miltona Ericksona.

W oparciu o przepisy Unii Europejskiej zawód psychoterapeuty został otwarty również dla osób nie będących psychologami. Całą potrzebną wiedzę i umiejętności zdobędziesz w trakcie kursu.

Po kursie można ubiegać się o Europejski Certyfikat Psychoterapii (European Certificate of Psychotherapy – ECP) wydawany przez European Association for Psychotherapy (EAP) , honorowany w całej UE.

Naszą jakość potwierdza akredytacja EANLPt (European Association for Neurolinguistic Psychotherapy).

Dowiesz się więcej tutaj.

Tagged on: