Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dwie wersje Praktyka NLP, przeznacz tyle czasu na szkolenie ile chcesz!
Jest możliwość wyboru kursu podstawowego Praktyk NLP i kontynuowania go potem w ramach kursu zaawansowanego.

photo-1440557958969-404dc361d86f kopia2

Praktyk NLP

Osoby pragnące rozwijać się i poszerzać swoje perspektywy w życiu zawodowym oraz osobistym, jak również wzbogacić swój warsztat menedżera, przedsiębiorcy, trenera, coach, psychoterapeuty zapraszamy na kurs Praktyk NLP.

Na kursie nauczysz się efektywnego modelu komunikowania się oraz technik umożliwiających rozwój umiejętności pomocnych w biznesie, profesjonalnej pomocy i samorozwoju.

Zaczynamy już 20 lutego 2016 roku.

Liczba godzin: 130
Cena: 5200 zł
Cena w przedpłacie: 4900 zł (do 21 stycznia 2016 roku)

Podczas tych 130 godzin poznasz podstawy NLP, dzięki którym będziesz w stanie efektywnie wywierać wpływ na swoje życie zawodowe oraz osobiste.

Jeśli stajesz przed coraz to nowymi wyzwaniami, którym niełatwo podołać wobec rosnących oczekiwań otoczenia, tempa życia i zmian itp., zauważasz, że Twoje kompetencje zawodowe potrzebują wsparcia umiejętności „miękkich”, a posiadana przez Ciebie wiedza specjalistyczna nie wystarcza do efektywnej współpracy z innymi, rozwiązywania problemów międzyludzkich, radzenia sobie ze stresem itp. – ten kurs jest dla Ciebie!

Jest możliwość kontynuowania kursu podstawowego Praktyk NLP w ramach kursu zaawansowanego, który rozpoczyna się 10 września 2016 roku.

By zgłosić się do udziału w kursie Praktyk NLP pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy: Formularz zgłoszeniowy na Praktyka NLP 2016 i prześlij go na adres: biuro@econlp.com.

Wpłać należność za kurs w jednym z wariantów w odpowiednim terminie.

 

Praktyk NLP – kurs zaawansowany

Dzięki zaawansowanemu kursowi Praktyk NLP poznasz szeroki wachlarz klasycznych technik NLP służących do rozwiązywania różnych grup problemów. Odkrywasz, w jaki sposób poznane wcześniej założenia i modele NLP znajdują zastosowanie w praktyce. Nauczysz się efektywnego modelu komunikowania się oraz technik umożliwiających rozwój umiejętności pomocnych w biznesie, profesjonalnej pomocy i samorozwoju. Podczas kursu zaawansowanego poznajesz narzędzia umożliwiające diagnozę problemu, zestaw technik usprawniających uczenie się i działanie oraz wdrażanie nowo poznanych umiejętności.