Poprzednią informację o tym szkoleniu umieściliśmy krótko przed atakiem Rosji na Ukrainę i nie spodziewaliśmy się, że sytuacja w kraju i w całym regionie zmieni się tak szybko i tak radykalnie. Przekłada się ona również na kwestie organizacyjne związane z naszym kursem. Wiele osób, w tym kandydatów na Praktyka zostało wolontariuszami niosącymi pomoc uchodźcom lub zaangażowało się na ich rzecz w inny sposób. Z tego powodu zdecydowaliśmy się przesunąć datę rozpoczęcia planowanego szkolenia. Nowe terminy jego poszczególnych modułów znajdują się pod linkiem podanym na końcu tej informacji.

Równocześnie przypominamy, że 61 edycja Praktyka NLP jest pierwszą organizowaną w kooperacji Polskiego Instytutu NLP i ecoCoach Sp. z o. o. Łącząc nasze możliwości, umiejętności i doświadczenie, zapewniamy uczestnikom jeszcze szersze spektrum praktycznej wiedzy NLP przydatnej, a często wręcz niezbędnej w zróżnicowanych obszarach funkcjonowania osobistego i zawodowego.

W obliczu burzliwych i gwałtownie dokonujących się obecnie zmian, dotykających wszystkich sfer ludzkiego życia, NLP staje się jeszcze bardziej wartościowym niezbędnikiem na trudne czasy. W 2005 roku jeden z czołowych teoretyków rozwoju ludzkiej świadomości, Ken Wilber, napisał:

W postmodernistycznym świecie, pozbawionym znaczenia i wartości, dryfującym po oceanie ironii i zobojętnienia, potrzebujemy narzędzi i technik szybkiej zmiany. Potrzebujemy ogłosić, jak pilna jest konieczność odpowiedniego przystosowania i  transformacji. (…) Metody NLP mogą skutecznie pomóc w koniecznych przemianach, jakie się przed nami odsłaniają.[i]

Dzisiaj ta wypowiedź staje się jeszcze bardziej wymowna. Więcej informacji o 61 edycji kursu Praktyka NLP oraz o możliwościach dołączenia do niego znajduje się pod adresem:

https://econlp.eu/kursy-nlp/praktyk-nlp/

[i] McNab P. (2005). Toward an Itegral Vision. Victoria (Canada): Trafford Publishing. Z przedmowy Kena Wilbera, s. 3

 

Tagged on:     

Dodaj komentarz